search


Lista def. Proba Específica Ens. Sup.


images (3)
publicado
July 3rd, 2013
escrito por
secretaria
categoría
escola, secretaría
comentarios
0 comentarios

RELACIÓN DEFINITIVA DE ASPIRANTES QUE SUPERARON A PROBA ESPECÍFICA DE ACCESO ÁS ENSINANZAS SUPERIORES DE DESEÑO

DESEÑO GRÁFICO
Nº Apelidos Nome Cualificación
1 LAGE SANJURJO PABLO 8,78
2 DONO CARAMÉS ADRIÁN 8,75
3 SEOANE LÓPEZ SIMÓN 8,5
4 RODRÍGUEZ PASTORIZA DOA 8,31
5 AGUIAR MARTINEZ PAOLA MAGALI 8,3
6 VILANOVA ROMERO INMACULADA 8,22
7 CRUZ OSSA JUAN CAMILO 8,17
8 VÁZQUEZ SEIJAS BRAIS 8,15
9 VILLANUEVA BARROS DANIEL 8,11
10 RAMIREZ ESCOBAR DAYSI MARGARITA 8,07
11 CORRAL ANDRÉS ANA 8,02
12 SOBRADELO IGLESIAS CRISTIAN 7,96
13 FARIÑA GONZÁLEZ MARÍA BELÉN 7,95
14 LÓPEZ LÓPEZ SANDRA 7,94
15 GARCÍA VÁZQUEZ PAULA 7,89
16 CORRAL ÁLVAREZ LETICIA 7,87
17 PENA FERNÁNDEZ SARA 7,8
18 ESPERANTE INGELMO LARA 7,65
19 OSORIO GONZÁLEZ ADRIANA 7,61
20 CASTELO MARTÍNEZ ANTÍA 7,52
21 MARTÍNEZ GIL MARIA DEL MAR 7,5
22 GALLEGO ROMÁN ANDRÉS 7,49
23 ALVAREZ RODRIGUEZ, NOELIA 7,45
24 LÓPEZ LÓPEZ ROCÍO 7,44
25 OTERO ERIAS ANXA 7,42
26 LÓPEZ PÉREZ CRISTINA 7,4
27 RIVEIROS MARTÍNEZ EVA 7,37
28 LAREO RODRÍGUEZ NATALIA 7,28
29 RODRÍGUEZ VILELA LUCÍA 7,27
30 PATIÑO RUMBO HELENA 7,25
31 LOIS GÓMEZ ANDREA 7,22
32 SECO BELLAS DAVID 7,2
33 VARELA LÓPEZ ANA MARÍA 7,17
34 FERNÁNDEZ VILA CARLA 7,15
35 SAAVEDRA CANALEJO MARÍA 7,04
36 MARTÍNEZ CONDE SILVIA 7,02
37 RODRÍGUEZ PAREDES SARA 7
38 GARCÍA CALVETE JORGE 6,97
39 FERRADAS PÉREZ RITA 6,9
40 GÓMEZ ÁLVAREZ DIANA 6,87
41 TOJO QUINTELA ANTONIO 6,85
42 VILLAR PEREIRA MARÍÁ 6,82
43 OTERO ARES BELÉN 6,77
44 DURÁN CARPINTERO LUCÍA 6,76
45 PONTE ÁLVAREZ JOSÉ MANUEL 6,75
46 MALVAR FERNÁNDEZ ENRIQUE RAMÓN 6,74
47 ALVAREZ VALENCIA, ANTIA 6,57
48 FREIRE MUÑOZ ANDREA 6,52
49 FERNÁNDEZ SCARINGI MARÍA SOL 6,46
50 POMBO PARADA MARCOS 6,43
51 DÍAZ POPOV ANDRÉS FERNANDO 6,35
52 CANTERO BARREIRO DIEGO 6,32
53 PÉREZ DEVESA SEBASTIÁN 6,29
54 GARCÍA LANDEIRA LAURA 6,26
55 PEREZ GANTES FRANCISCO MANUEL 6,25
56 DÍAZ PENA HENRIQUE 6,22
57 GANCEDO VEREZ AITOR 6,2
58 MONTERO MATO MARTA 6,18
59 ANDÓN FERNÁNDEZ ESTEFANIA 6,17
60 LÓPEZ LÓPEZ JENNIFER 6,12
61 PICO CORRAL JESSICA 6,1
62 OTERO PADÍN SAMUEL 5,97
63 PÉREZ FREIRE EMILIANO MANUEL 5,9
64 PAJON SUEIRO ANTIA 5,87
65 CACHARRÓN MOJÓN MARÍA JOSÉ 5,85
66 MORADO OLIVEIRA JONATAN NATANAEL 5,82
67 FOLGUEIRA VALÍN ESTEFANÍA 5,8
68 EIROA FERREIRO MARTA 5,72
69 CANTERO BARREIRO MIGUEL 5,7
70 PALACIOS ALVARADO LIZETH CAROLINA 5,6
71 CACABELOS BARREIRO OLAIA 5,57
72 VARELA LOZANO JUAN JOSÉ 5,55
73 RIBEIRO MARTÍNEZ RAFAEL 5,52
74 PIÑEIRO RODRÍGUEZ IAGO BRAIS 5,5
75 RIVAS RODRÍGUEZ LUCÍA 5,47
76 GARCÍA ESPIÑO MARCOS IVÁN 5,46
77 ESCARDA TABOADA CRISTINA 5,4
78 MACÍAS GARCÍA CARLA 5,35
79 VALLE SOBRINO AARON 5,32
80 ORRO TABOADA ANTONIO RICARDO 5,3
81 ROMERO QUEIRUGA FRANCISCO 5,29
82 FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ IVÁN 5,26
83 GALLARDO DE ARTAZA MARÍÁ 5,25
84 RODRÍGUEZ QUINTAS ALBA 5,18
85 LÓPEZ PÉREZ TAMARA 5,15
86 GARCÍA BASTÓN ANDRÉS 5,14
87 VÁZQUEZ GARCÍA MIGUEL 5,13
88 GUTIERREZ SÁNCHEZ JACOBO 5,1
89 GONZÁLEZ RUÍZ SAMUEL 5,08
90 ROSALES CONDE OSCAR 5,05
91 SAMPAYO DOVAL NEREA 5,01

DESEÑO DE MODA
Nº Apelidos Nome Cualificación
1 RODRÍGUEZ VARELA MONICA 8,5
2 LOSADA GARCÍA ALICIA 8,15
3 POMBO SEÑARIS CRISTINA 7,65
4 ARNOSO FERREIRO MATEO 7,62
5 AGUDO MAZA PATRICIA 7,47
6 CASTRO GALAN SARA 7,27
7 TENREIRO RIVEIROS MARÍÁ 7,05
8 MOREIRA COTOS BEATRIZ 6,75
9 PEREIRA FIGUEROA CLOE 6,72
10 VELO PÉREZ SARA 6,65
11 MOARES VIDAL NATIVIDAD 6,63
12 VILLASANTE PEREIRO SERGIO 6,52
13 VIDAL SANMARTÍN CLAUDIA 6,3
14 FERNÁNDEZ ÁLVAREZ NEREA 6,25
15 JORGE IGLESIAS ÁNGEL 6,21
16 MONTENEGRO OMIL NOEMI 6,15
17 ROMARIS PORTELA MARCOS 5,86
18 SEIJAS YÁÑEZ NEREA 5,77
19 LÓPEZ ROSALES ALEJANDRA 5,7
20 OTERO PÉREZ ANDREA 5,68
21 ESTEVEZ BARROS BELÉN 5,66
22 BELLO MARTINEZ SILVIA ESTEFANIA 5,65
23 CASTRO PIÑEIRO SANDRA 5,63
24 GONZÁLEZ RODRÍGUEZ CLAUDIA 5,61
25 JAMARDO FERNÁNDEZ FLORENCIA 5,6
26 CACHARRÓN POUSA VIOLETA 5,51
27 GARCÍA VIEITES NATALIA 5,5
28 COSTOYA CASTAÑÓN ARANTZAZU 5,38
29 VILLAR PÉREZ SERGIO 5,37
30 SUAREZ PÉREZ RAQUEL 5,27
31 VIDAL RAMIL MARÍA 5,26
32 IMBACHI GIL DIANA PATRICIA 5,25
33 GONZÁLEZ RAMOS JESICA 5

DESEÑO DE PRODUTO
Nº Apelidos Nome Cualificación
1 SUEIRO IGLESIAS INES 9,25
2 GARCIA MAGAÑA IRENE 8,80
3 MORETA MORANDEIRA RAQUEL 8,30
4 COLLAZO GOMEZ MARTA 7,55
5 RIOS VILLARES JOSÉ CARLOS 7,23
6 CORES CHAVES CARLA 7,20
7 MOLARES RODRÍGUEZ ANTÍA 6,93
8 GARRAN SUAREZ INES 6,64
9 LEDE REY SARA 6,43
10 MANZANEDO MATILLA LARA 6,38
11 TOLEDO LAZO ARTURO RENATO 6,38
12 OTERO PAZ LAURA 5,99
13 SAMPEDRO ESTEBAN MARIA ARACELI 5,94
14 PACHECO CALVAR CATARINA 5,88
15 RODAS BERNARDEZ CARLOS 5,81
16 FERNANDEZ VEIRAS EVA 5,75
17 ALVAREZ AJAMIL ROCIO 5,63
18 MALLO GOMEZ DANA 5,50
19 MENDUIÑA MARTINEZ BORJA 5,38
20 ALVAREZ LAGO MARIÑA ZELTIA 5,31
21 VIZOSO LAGO ANTONIO 5,13
22 FREIRE SANTOS LARA 5,06
23 MARTIN PARGA RAUL 5,00

DESEÑO DE INTERIORES
Nº Apelidos Nome Cualificación
1 BARRERA MARTÚL BEGOÑA 8,00
2 OLVEIRA SANLES SARA 7,65
3 FERNANDEZ MATA JOSE 7,60
4 CASTRILLON BRUNETI MARIA 7,55
5 LORENZO DEL RIO, ROSALIA 7,55
6 CAAMAÑO RODRIGUEZ VERONICA 7,45
7 MARTINEZ REY SARA 7,43
8 ALONSO DIEGUEZ, MARIA BELEN 7,30
9 GONZÁLEZ SEARA MARÍA 7,20
10 FERNANDEZ DIAZ OLAYA 7,15
11 SENRA MARTINEZ IRIA 7,10
12 VÁZQUEZ FERREIRO MARÍA PAZ 7,10
13 FERNÁNDEZ MARTÍNEZ ANDREA 7,00
14 GOMEZ CAMPOS MARIA 7,00
15 TRASHORRAS FACAL CARLOS 7,00
16 VAZQUEZ MOSTEIRO CRISTINA 6,96
17 CACERES VAZQUEZ MARIANA JESUS 6,95
18 GERMANA RIVEIRO SARA 6,90
19 BLANCO ALVAREZ, ALEJANDRO 6,85
20 CANO EDREIRA LAURA 6,78
21 LÓPEZ DOSIL, MIGUEL ÁNGEL 6,71
22 ARIJON SANCHEZ CRISTINA 6,70
23 GOYANES MARTINEZ SANDRA 6,63
24 GONZÁLEZ RAMOS, JOSE JUSTO 6,61
25 GONÇALVES GOMEZ, RAQUEL 6,60
26 GONZÁLEZ FRANCO, ANA 6,56
27 LOPEZ CARBALLO, ERIKA 6,55
28 TORRADO MOLEDO JOSE VICENTE 6,53
29 LOSAS MUIÑA Mª LUISA 6,51
30 ABRALDES CANCELA VANESA 6,50
31 SANCHEZ SALGUEIRO JUAN MANUEL 6,49
32 TORAL JENSEN, ARLET 6,45
33 FERNÁNDEZ LEIZÁN LORENA 6,40
34 DE MARCOS BALADO CARLOTA 6,35
35 VEREZ PAZOS ALICIA 6,33
36 VAZQUEZ RODRIGUEZ ALBERTO 6,31
37 FREIJE BOTANA, MARIA 6,30
38 DIZ FONTAN CRISTINA 6,25
39 NOVOA MARTINEZ ROSA MARIA 6,23
40 DÍAZ GÓMEZ ÁGUEDA 6,16
41 ZHOU PEDRIDO YENNY ESTEFANI 6,15
42 ALBERTE PARENTE, IRIA 6,13
43 ROMERO BREA ALICIA 6,11
44 PEREZ BARRIENTOS TANIA 6,10
45 OTERO MARTÍNEZ LUCÍA 6,04
46 LOPEZ NOVO AROA 6,03
47 CASTRO DÍAZ DIEGO 6,01
48 PAIS GOMEZ ALEJANDRA 6,00
49 RODRÍGUEZ ESTEVEZ, KATIA 5,99
50 DROZDOVA, YULIIA 5,96
51 GARCIA ALONSO SILVIA 5,95
52 FERNÁNDEZ GARCÍA MAR 5,91
53 SUAREZ FAJARDO CARLOTA 5,90
54 DE IÑIGO PENA RAFAEL 5,76
55 PIÑEIRO LOPEZ MARIA DEL PILAR 5,75
56 DARRIBA ALVES, SARA 5,65
57 PEREZ IGLESIAS ANA 5,60
58 VILLANUEVA MARTINEZ, ESTEFANIA 5,45
59 VARELA RAMIREZ AINHOA 5,30
60 DURAN CANOSA IRIA 5,00

Comentar



6 − one =