search


Cualificacións Gráfico e Moda


images (3)
publicado
June 26th, 2013
escrito por
grafico
categoría
escola, secretaría
comentarios
0 comentarios

PROBA ESPECÍFICA DE ACCESO ÁS ENSINANZAS SUPERIORES DE DESEÑO
Tribunal para o desenvolvemento e avaliación da Proba Específica de Acceso ás Ensinanzas Superiores de Deseño nas especialidades de DESEÑO GRÁFICO e DESEÑO DE MODA para o curso 2013-2014, celebrada na EASD Pablo Picasso de A Coruña o Xoves 20 de Xuño de 2013.

CUALIFICACIÓNS DOS ASPIRANTES

Nº Apelidos Nome Cualificación
1 LAGE SANJURJO PABLO 8,78
2 DONO CARAMÉS ADRIÁN 8,75
3 SEOANE LÓPEZ SIMÓN 8,5
4 RODRÍGUEZ PASTORIZA DOA 8,31
5 AGUIAR MARTINEZ PAOLA MAGALI 8,3
6 VILANOVA ROMERO INMACULADA 8,22
7 CRUZ OSSA JUAN CAMILO 8,17
8 VÁZQUEZ SEIJAS BRAIS 8,15
9 VILLANUEVA BARROS DANIEL 8,11
10 RAMIREZ ESCOBAR DAYSI MARGARITA 8,07
11 CORRAL ANDRÉS ANA 8,02
12 SOBRADELO IGLESIAS CRISTIAN 7,96
13 FARIÑA GONZÁLEZ MARÍA BELÉN 7,95
14 LÓPEZ LÓPEZ SANDRA 7,94
15 GARCÍA VÁZQUEZ PAULA 7,89
16 CORRAL ÁLVAREZ LETICIA 7,87
17 PENA FERNÁNDEZ SARA 7,8
18 ESPERANTE INGELMO LARA 7,65
19 OSORIO GONZÁLEZ ADRIANA 7,61
20 CASTELO MARTÍNEZ ANTÍA 7,52
21 MARTÍNEZ GIL MARIA DEL MAR 7,5
22 GALLEGO ROMÁN ANDRÉS 7,49
23 ALVAREZ RODRIGUEZ, NOELIA 7,45
24 LÓPEZ LÓPEZ ROCÍO 7,44
25 OTERO ERIAS ANXA 7,42
26 LÓPEZ PÉREZ CRISTINA 7,4
27 RIVEIROS MARTÍNEZ EVA 7,37
28 LAREO RODRÍGUEZ NATALIA 7,28
29 RODRÍGUEZ VILELA LUCÍA 7,27
30 PATIÑO RUMBO HELENA 7,25
31 LOIS GÓMEZ ANDREA 7,22
32 SECO BELLAS DAVID 7,2
33 VARELA LÓPEZ ANA MARÍA 7,17
34 FERNÁNDEZ VILA CARLA 7,15
35 SAAVEDRA CANALEJO MARÍA 7,04
36 MARTÍNEZ CONDE SILVIA 7,02
37 RODRÍGUEZ PAREDES SARA 7
38 GARCÍA CALVETE JORGE 6,97
39 FERRADAS PÉREZ RITA 6,9
40 GÓMEZ ÁLVAREZ DIANA 6,87
41 TOJO QUINTELA ANTONIO 6,85
42 VILLAR PEREIRA MARÍÁ 6,82
43 OTERO ARES BELÉN 6,77
44 DURÁN CARPINTERO LUCÍA 6,76
45 PONTE ÁLVAREZ JOSÉ MANUEL 6,75
46 MALVAR FERNÁNDEZ ENRIQUE RAMÓN 6,74
47 ALVAREZ VALENCIA, ANTIA 6,57
48 FREIRE MUÑOZ ANDREA 6,52
49 FERNÁNDEZ SCARINGI MARÍA SOL 6,46
50 POMBO PARADA MARCOS 6,43
51 DÍAZ POPOV ANDRÉS FERNANDO 6,35
52 CANTERO BARREIRO DIEGO 6,32
53 PÉREZ DEVESA SEBASTIÁN 6,29
54 GARCÍA LANDEIRA LAURA 6,26
55 PEREZ GANTES FRANCISCO MANUEL 6,25
56 DÍAZ PENA HENRIQUE 6,22
57 GANCEDO VEREZ AITOR 6,2
58 MONTERO MATO MARTA 6,18
59 ANDÓN FERNÁNDEZ ESTEFANIA 6,17
60 LÓPEZ LÓPEZ JENNIFER 6,12
61 PICO CORRAL JESSICA 6,1
62 OTERO PADÍN SAMUEL 5,97
63 PÉREZ FREIRE EMILIANO MANUEL 5,9
64 PAJON SUEIRO ANTIA 5,87
65 CACHARRÓN MOJÓN MARÍA JOSÉ 5,85
66 MORADO OLIVEIRA JONATAN NATANAEL 5,82
67 FOLGUEIRA VALÍN ESTEFANÍA 5,8
68 EIROA FERREIRO MARTA 5,72
69 CANTERO BARREIRO MIGUEL 5,7
70 PALACIOS ALVARADO LIZETH CAROLINA 5,6
71 CACABELOS BARREIRO OLAIA 5,57
72 VARELA LOZANO JUAN JOSÉ 5,55
73 RIBEIRO MARTÍNEZ RAFAEL 5,52
74 PIÑEIRO RODRÍGUEZ IAGO BRAIS 5,5
75 RIVAS RODRÍGUEZ LUCÍA 5,47
76 GARCÍA ESPIÑO MARCOS IVÁN 5,46
77 ESCARDA TABOADA CRISTINA 5,4
78 MACÍAS GARCÍA CARLA 5,35
79 VALLE SOBRINO AARON 5,32
80 ORRO TABOADA ANTONIO RICARDO 5,3
81 ROMERO QUEIRUGA FRANCISCO 5,29
82 FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ IVÁN 5,26
83 GALLARDO DE ARTAZA MARÍÁ 5,25
84 RODRÍGUEZ QUINTAS ALBA 5,18
85 LÓPEZ PÉREZ TAMARA 5,15
86 GARCÍA BASTÓN ANDRÉS 5,14
87 VÁZQUEZ GARCÍA MIGUEL 5,13
88 GUTIERREZ SÁNCHEZ JACOBO 5,1
89 GONZÁLEZ RUÍZ SAMUEL 5,08
90 ROSALES CONDE OSCAR 5,05
91 SAMPAYO DOVAL NEREA 5,01
92 NOVOA BARROS CAMILA 4,07
93 PERNAS GONZÁLEZ CHRISTIAN 3,91
94 MATA PAJÓN JOANA 3,5
95 PARDAL SEOANE IVANA 3,05
96 MARTÍNEZ PARDO MIGUEL ÁNGEL 2,87
97 VÁZQUEZ FERNÁNDEZ SARA 2,77
98 GIL CAL PEDRO 2,66
99 GARZA DÍAZ PEDRO 2,57
Aspirantes non presentados
100 ALVAREZ ALVAREZ, PABLO Non Presentado
101 BALBOA REBOLO JAVIER Non Presentado
102 DE PRADO RODRÍGUEZ JACOBO Non Presentado
103 GARCÍA VARELA JUAN ANTONIO Non Presentado
104 ROEL REGUEIRA IAGO Non Presentado
105 TORRES SÁNCHEZ LAURA VIANEY Non Presentado

DESEÑO DE MODA
Nº Apelidos Nome Cualificación
1 RODRÍGUEZ VARELA MONICA 8,5
2 LOSADA GARCÍA ALICIA 8,15
3 POMBO SEÑARIS CRISTINA 7,65
4 ARNOSO FERREIRO MATEO 7,62
5 AGUDO MAZA PATRICIA 7,47
6 CASTRO GALAN SARA 7,27
7 TENREIRO RIVEIROS MARÍÁ 7,05
8 MOREIRA COTOS BEATRIZ 6,75
9 PEREIRA FIGUEROA CLOE 6,72
10 VELO PÉREZ SARA 6,65
11 MOARES VIDAL NATIVIDAD 6,63
12 VILLASANTE PEREIRO SERGIO 6,52
13 VIDAL SANMARTÍN CLAUDIA 6,3
14 FERNÁNDEZ ÁLVAREZ NEREA 6,25
15 JORGE IGLESIAS ÁNGEL 6,21
16 MONTENEGRO OMIL NOEMI 6,15
17 ROMARIS PORTELA MARCOS 5,86
18 SEIJAS YÁÑEZ NEREA 5,77
19 LÓPEZ ROSALES ALEJANDRA 5,7
20 OTERO PÉREZ ANDREA 5,68
21 ESTEVEZ BARROS BELÉN 5,66
22 BELLO MARTINEZ SILVIA ESTEFANIA 5,65
23 CASTRO PIÑEIRO SANDRA 5,63
24 GONZÁLEZ RODRÍGUEZ CLAUDIA 5,61
25 JAMARDO FERNÁNDEZ FLORENCIA 5,6
26 CACHARRÓN POUSA VIOLETA 5,51
27 GARCÍA VIEITES NATALIA 5,5
28 COSTOYA CASTAÑÓN ARANTZAZU 5,38
29 VILLAR PÉREZ SERGIO 5,37
30 SUAREZ PÉREZ RAQUEL 5,27
31 VIDAL RAMIL MARÍA 5,26
32 IMBACHI GIL DIANA PATRICIA 5,25
33 GONZÁLEZ RAMOS JESICA 5
34 VARELA TAIBO MARÍA DEL PILAR 4,37
35 OUBIÑA PAZ ERIKA 4,35
36 GARRIDO OTERO LUCÍA 4,3
37 VELASCO LAGARES ARIADNA XANAT 4,25
38 GONÇALVES DE SOUZA ALINE 4
39 FERNÁNDEZ MARTÍNEZ CARLOTA 3,87
40 ANTELO QUINTANS ANA MARIA 3,85
41 CORES GONDAR MARIA 3,75
42
43 LAGO BERDEAL JOSÉ JAVIER 3,5
44 MATOS IGLESIAS MIRIAM 3,47
45 SANABRIA FORCADO DIANA JISELLE 3,41
46 MERA DÍZ CRISTINA 3,12
47 OUBEL NOYA BEATRIZ 3,12
48 IGLESIAS RARIS LORENA 0

Aspirantes non presentados
49 CABRERA LUCIA YANINA A Non Presentado
50 FERNÁNDEZ SUAREZ TATIANA Non Presentado
51 MATO GONZÁLEZ MARÍA ALEJANDRA Non Presentado
52 NÚÑEZ GUTIÉRREZ NATACHA Non Presentado
53 VIEIRA SEBE JESSICA Non Presentado

Comentar



6 − two =